CONTACT INFORMATION

Tiimiakatemia 

Piippukatu 3 (Turbin building)
40100, Jyväskylä

Coaches

HEAD COACH Ulla Luukas
puh. +358 50 570 3089
  Timo Lehtonen
puh. +358 40 593 2872
letim(a)jamk.fi
 
Essi Silvennoinen
puh. +358 40 183 3151
  Riikka Ahmaniemi
puh. +358 40 741 8565
 

Juha Ruuska
puh. +358 40 595 0482

 
 
Sähköpostit muotoa etunimi.sukunimi@tiimiakatemia.fi
 
   
ADULT EDUCATION
Heikki Toivanen TkT
puh. +358 40 521 1067
heikki.toivanen@partus.fi
 

You can find more information about Tiimiakatemia's adult education from Tiimiakatemia Global Partus website,  www.partus.fi.

Managers and Project Managers

VISITING MANAGER
Anton Vaulasvirta

+358 50 555 7488
anton.vaulasvirta(a)globaattori.com
 
  BRAND MANAGER
Juuso Oinonen

+358 44 559 9232
juuso@dimangia.com
RECRUITMENT MANAGER
Katariina Kiviniemi
+358 40 047 9325
katariina.kiviniemi(a)globaattori.com
 
  LEARNING EXPEDITION
Ville Vuolle

+358 40 073 4402
ville.vuolle(a)globaattori.com

 
 

Tiimiakatemia Teams

     

 

   

Globaattori, Aleksi Iittainen
www.globaattori.com
 
+358 44 3348348
aleksi.iittainen@globaattori.com 

   

Dimangia, Milla Lehtonen
www.dimangia.com
 
+358 50 4674566
milla@dimangia.com

 

WIRE, Juuso Tuomikoski
www.osuuskuntawire.fi
 
+358 50 5625607
juusot@osuuskuntawire.fi

Bisnera, Petri Vainio-Pekka
www.bisnera.fi
+358 40 077 4653
petri(a)bisnera.fi

 

Stiimi, Samuli Lehto
www.stiimi.fi
+358 45 600 2505
samuli@stiimi.fi

Wedia, Eetu Huosianmaa
www.wedia.fi
+358 44 200 8887
eetu(a)wedia.fi

 
Driimi, Matleena Laaksonen
www.driimi.fi
+358 44 3731932
matleena(a)driimi.fi
 

Aito, Eki Pylväläinen
www.aitoidea.fi
+358 44 2753352
eki(a)ioskaito.fi